Про нас
увійти

Олена Білосюк: "Якщо я буду в змозі пробігти естафету на Олімпіаді-2022 – це буде чудо"

категорія: Біатлон | дата: 13 02 2022
Олена Білосюк: "Якщо я буду в змозі пробігти естафету на Олімпіаді-2022 – це буде чудо"

Українська біатлоністка Олена Білосюк розповіла про те, як перехворіла коронавірусом та про готовність до естафети на Олімпіаді в Пекіні.

"Пережити сам факт ізоляції важко: ні нам нікуди не можна, ні комусь до нас, ні на вулицю погуляти. Сидиш у чотирьох стінах, без свіжого повітря.

Коридори постійно обробляються хімією. Тішило лише те, що у мене нема алергії, і я це нормально переносила, а хто алергетик – це катастрофа для цієї людини.

Щодо фізичних навантажень – вже говорила, що через тиждень після мого захворювання, коли з’явилося бажання та можливість тренуватися, нам організували бігову доріжку, велосипед.

Але так сталося, що я перехворіла по повній програмі: з температурою, симптоматикою. 20-40 хвилин якоїсь аеробної роботи було складно зробити.

У п’ятницю я вперше вийшла на двір, подивилася гонку дівчат. Покричала, повболівала, а через дві години, повернувшись у готель, розкладала сумки із запамороченням.

Мабуть, цей кисень, яким наситився організм – ходила наче п’яна. Зараз ситуація та сама: паморочиться у голові. Не знаю, чи це від повітря, чи від коронавірусу, але стан не тішить.

Скажу так: якщо я буду в змозі пробігти естафетну гонку, це буде чудо. Коронавірус – це не проста застуда, не нежить. Він жорстко впливає на організм і те, що я відчувала на тренуваннях, не побажаю ворогам, не кажучи вже про спортсменів.

Як я запам’ятаю ці Ігри? Як страшний сон. І я жартую, що люди готуються до Олімпійських ігор чотири роки, а я маю за три дні якимось чином стати на ноги. Не знаю, як це зробити.

Мені то ще пів біди, медаль є, і для мене це четверта Олімпіада. А для Дар’ї Блашко перша, і за день до гонки [позитивний тест на коронавірус]", – сказала Білосюк.

Жіноча естафета на Олімпіаді в Пекіні пройде 16 лютого.

Джерело: ua.tribuna.com

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook