Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "Я не задумуюсь про тести: прийшов, здав і забув"

категорія: Біатлон | дата: 08 02 2022 | переглядів: 828
Дмитро Підручний: "Я не задумуюсь про тести: прийшов, здав і забув"

Дмитро Підручний прокоментував 18 місце в індивідуальній гонці на Олімпійських іграх-2022.

- Хід вийшов досить непоганий, біглося добре. Але ця траса важка для моєї спини, і останні два кола відчувалося, що спина втомилась. Тут складна траса, щось схоже на Антхольц, а такий рельєф явно не підходить моїй спині. Але біглося добре, і по трасі, якщо не враховувати цієї проблеми, почувався чудово. Лижі котили дуже-дуже класно, дякую за це сервісу і всій команді, які працювали над ними.

Шкода, що по одному разу не влучив на трьох вогневих рубежах. Намагався добре стріляти, не спішити, помічати кожен постріл, але, на жаль, трішки не пощастило, не знаю де були промахи. На стійці трохи не допрацював, а на лежці був дуже образливий промах, не знаю чому не закрилась мішень, за відчуттями робив все правильно.

Практично всю гонку біг сам, лише четверте та п’яте коло працював разом із швейцарцем.  Четверте коло він просидів у мене за спиною, на п’ятому колі я трішки  наздогнав його, потягнувся та проїхав із ним, але на фініш мав видавати все, що міг, і зумів відірватися від нього. Перші три кола їхав практично сам: тих, кого наздоганяв перед собою, - зміг обігнати, і це радує. Перші кілька кіл бачив Йоханнеса Бьо, постійно тримав його у полі зору, але на своєму п’ятому колі він значно відірвався.

Взагалі не задумуюсь про тестування на COVID. Вже настільки остогидла вся ця ситуація із коронавірусом, із цими тестами… будь, що буде. Я роблю все можливе для того, щоб вберегтися, ніде не контактую ні з ким, всюди де можу одягаю маску, користуюсь антисептиками, щоразу мию руки з милом, як тільки заходжу у кімнату. Я не задумуюсь про тести: прийшов, здав і забув.

Дуже чекаємо на Юрая Санітру. Ми вже думали, що сьогодні ввечері він до нас переселиться (прим. повернеться в Олімпійське селище з COVID-готелю), але перед гонкою нам сказали, що знову є якісь проблеми. З нетерпінням чекаємо на його повернення, нам його не вистачає: і в моральному плані, і його досвіду та порад. По телефону – це одне, але інше, коли він побачить обстановку на стрільбищі, і зможе зі свого досвіду щось підказати. Звичайно, Олексій Кравченко лізе зі шкіри, щоб нам допомогти, щоб все встигнути. Але одна голова добре, а дві ще краще.

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин