Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "Фізичний стан дозволяв боротися"

категорія: Біатлон | дата: 08 01 2022 | переглядів: 1164
Дмитро Підручний: "Фізичний стан дозволяв боротися"

Капітан чоловічої збірної України після фінішу прокоментував свій виступ у спринті.

- Не надто позитивно оцінюю цю гонку для себе. Не впорався на стрільбі – сьогодні дуже важкі погодні умови, дуже багато промахів. На жаль, на лежці не вдалося відпрацювати добре, і на стійці цей один промах був зайвим. По дистанції почував себе досить добре, ногами, на мою думку, біг непогано. Подивимось ще по аналізу, але по відчуттях все було добре, і, в принципі, фізичний стан дозволяв боротися за високі місця, якби вдалася стрільба.

- На лежці, думаю, вітер завадив. Потрібно буде ще проаналізувати, подивитися де були промахи. Я ще не розмовляв із тренером, побачимо, що було не так, чому мішені не закривалися. Вітер сьогодні був дуже сильний, і досить заважав під час стрільби.

- На пристрілці снігу ще не було, він почав падати пізніше, і до старту його вже випало досить багато. Лижі були не супер швидкі, але, думаю, такі лижі були в усіх команд: з ким я не їхав, плюс-мінус у мене однаково працювали лижі. Друге-третє коло я біг з одним із норвежців, і ми з ним їхали однаково. Думаю, цей сніг усім вплинув на лижі.

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook