Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "З кожною гонкою біжиться все важче і важче"

категорія: Біатлон | дата: 14 03 2021 | переглядів: 361
Дмитро Підручний: "З кожною гонкою біжиться все важче і важче"

Вдруге у сезоні Дмитру Підручному вдалося покращити стартову позицію у гонці переслідування. Після фінішу у флеш-коментарі для biathlon.com.ua спортсмен розповів про цей старт.

- Гонкою не зовсім задоволений, тому що три промахи на лежці – це досить немало. Сьогодні були складні погодні умови, багато спортсменів не впоралися зі стрільбою, тому навіть з трьома штрафними колами вдалося досить непогано покращити свою стартову позицію, але, звичайно, хотілося б «нуль». На стійці намагався працювати акуратно, адже розумів, що в таких погодних умовах у суперників буде велика кількість хиб.

Чесно кажучи, з кожною гонкою біжиться все важче і важче, відчувається втома. Сьогодні на трасі було доволі важко, але я старався боротися з ким міг. Загалом, можна ще терпіти. Лижі котили краще, ніж в тих суперників, з якими я їхав. Сьогодні дуже важкий сніг, на трасі дуже багато бруду після вчорашнього дощу, тому сервісменам було складно підготувати лижі. Але, у порівнянні із іншими командами, мої лижі мені сподобалися. Думаю, були нарівні із кращими.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook