Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "В цьому сезоні мені другий етап більше подобається"

категорія: Біатлон | дата: 21 02 2021 | переглядів: 246
Дмитро Підручний: "В цьому сезоні мені другий етап більше подобається"

Дмитро Підручний розповів про свій етап в естафетній гонці на чемпіонаті світу.

- Звичайно, є радість за те, що вдалося відстріляти обидва рубежі на "нуль". За весь чемпіонат був лише один чистий рубіж, а сьогодні одразу два. Радий, що саме сьогодні, саме в командній гонці, вдалося стабілізувати стрільбу, а також чисто та швидко відстріляти. Ще подивлюсь на аналіз гонки, але, як мені здалося, по дистанції непогано біг. На останніх метрах зовсім трішки не вистачило втриматись за Хофером, трішки підпустив його. Шкода, що не передав естафету Артему разом із італійцем.

Дружина мотивує мене на кожну гонку, говорить, що все буде добре, що я можу боротися і працювати на вогневих рубежах. Налаштовує, як може. Дякую їй за це!

Другий етап мені подобається тим, що тут є більший контакт із лідерами, і, загалом, на другому етапі гонка виходить більш контактна, тому що часто на останньому етапі доводиться бігти або ж самому, або далеко від лідерів. Тому, чесно кажучи, в цьому сезоні мені другий етап більше подобається, і ті гонки, в яких я біг на другому етапі, складалися вдаліше для мене.

За матеріалами трансляції Суспільне:Спорт

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook