Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "Як сказала моя жінка - це не останній ЧС, який ти профукав"

категорія: Біатлон | дата: 19 02 2021 | переглядів: 351
Дмитро Підручний: "Як сказала моя жінка - це не останній ЧС, який ти профукав"

Дмитро Підручний продемонстрував на чемпіонаті світу невисокі особисті результати. Найкращим результатом українця став фініш у спринті - 23-е місце, проте у наступній гонці переслідування Підручний показав 28-й результат, а в індивідуальній гонці фінішував за межами топ-40.

Підручний погоджується із тим, що чемпіонат світу у Поклюці для нього складається не найкращим чином. За його словами, враховуючи результати, йому б не завадив психолог, який би допоміг відновитися психологічно.

"Шкода, що у нас немає психолога. Багато в чому цю роль беруть на себе рідні, сім'я. Звичайно, що і лікар, і масажист, і тренери вислуховують наші емоції, радять і допомагають у цьому плані".

Проте український біатлоніст відзначив, що не сильно переживає з приводу невдач. На його думку, він ще матиме можливість показати високі результати у наступних стартах.

"Я такий, що якщо не вийшло - то не вийшло. Як казала моя дружина: "Це не останній чемпіонат світу, який ти профукав". Вона не зі зла говорила, а мала мене налаштувати, що це не останні гонки і не останній чемпіонат. Деколи виходить, деколи - ні. Ми не роботи, щоб нас можна було запрограмувати. Є емоції, спади, у фізичній та стрілковій формі. Не вийшло - звісно, що шкода, і наче фізичний стан на високому рівні, але стрілковий провалюється. Але працюємо далі, нічого ще не скінчено"

Джерело: Суспільне Біатлон

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook