Про нас
увійти

Дмитро Підручний - про стрільбу в естафеті та результат України

категорія: Біатлон | дата: 16 01 2021 | переглядів: 769
Дмитро Підручний - про стрільбу в естафеті та результат України

Збірна України показала найкращий результат сезону в чоловічій естафеті - в Обергофі команда фінішувала на шостому місці. На цьому місці Україна перебувала більшу частину другої половини гонки.

На шостму позицію Україну на другому етапі підняв Дмитро Підручний: він отримав естафету 21-м, а передав її шостим. Капітан збірної України показав третій час на етапі, закрив десять з десяти та відіграв для команди 15 позицій.

Суспільне Спорт поспілкувалося з Дмитро Підручним після естафетної гонки.

Як розповів Дмитро, на останньому колі йому було трохи важко, адже довелося викладатися одразу з перших метрів дистанції.

"Дякую команді, що сьогодні підтримали таким результатом. Ми задоволені шостим місцем. У такій конкуренції - високе місце. Лижі їхали чудово, в гонці почував себе досить добре. На останньому колі важкувато було, бо з першого кола довелося кидатися в боротьбу, але старався відігрувати позиції. Стрільбою задоволений - у естафеті є додаткові патрони, це дозволяє трохи ризикувати. Можливо, впевненіше почуваєшся на стрільбі".

У відповідь на запитання про старт на другому етапі, Підручний сказав, що для нього неважливо на якому етапі естафети бігти. У цьому сезоні в чоловічих естафетах Підручний біг на другому та третьому етапах, ще не був фінішером.

"Мені все одно, який етап бігти: викладаєшся наповну, стараєшся показати свій максимум. У змішаній естафеті на останньому етапі старався покращити результат команди, цього разу теж намагався викластися".

Шостий етап Кубка світу в Обергофі для Дмитра Підручного не завершується: він бігтиме мас-старт, який відбудеться в неділю, 17 січня.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook