Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "В Оберхофі рельєф траси дуже хороший, але важке стрільбище"

категорія: Біатлон | дата: 06 01 2021 | переглядів: 484
Дмитро Підручний: "В Оберхофі рельєф траси дуже хороший, але важке стрільбище"

Український біатлоніст Дмитро Підручний розповів про умови в Оберхофі, де пройде п'ятий етап Кубка світу.

"Ми приїхали в Оберхоф з австрійського Обертілліахе. Дорога, в принципі, пройшла нормально, але трохи довго. Довгий час не могли виїхати з Обертілліахе, тому що так випало багато снігу і довелося в дорозі чекати, поки снігоочисні машини зроблять свою справу.

Деякі перевали були закриті, тому довелося об'їжджати гори і це зайняло трохи більше часу, ніж зазвичай. Втім, все добре, вся команда на місці.

В Оберхофі дивно снігу досить багато. Приблизно 30-40 сантиметрів випало. Невеликий мороз: -2 ℃ або -3 ℃. Сьогодні ввечері (у вівторок, 5 січня) випробуємо трасу і зможемо покататися на лижах.

Прогноз погоди на гонки досить оптимістичний у порівнянні з традиційною погодою в Оберхофі - -3 ℃ і невеликий сніг. Тому на цей раз сподіваємося, що буде краще, ніж завжди і змагатися буде комфортніше для спортсменів.

Рельєф траси тут дуже хороший, але важке стрільбище, тому тут часто бувають, як провали, так і хороші результати. А це не завжди приносить перемогу лідерам, відбуваються несподіванки. Тому якщо говорити в загальному про трасу, то вона досить робоч", - сказав Підручний.

Етап Кубка світу з біатлону в Оберхофі стартує 8 січня.

Джерело: ua.tribuna.com

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook