Про нас
увійти | реєстрація

Віталій Мандзин: "Не вдалося показати все, що хотів"

категорія: Біатлон | дата: 02 01 2021 | переглядів: 445
Віталій Мандзин: "Не вдалося показати все, що хотів"

Біатлоніст збірної Тернопільської області Віталій Мандзин після фінішу естафетної гонки був не надто задоволений собою, навіть назважаючи на те, що команда в цікавій боротьбі виборола срібло в естафеті. Своїми враженнями від гонки та чемпіонату загалом Віталій поділився в коментарі кореспонденту сайту biathlon.com.ua.

- Віталік, як оціниш цей чемпіонат для себе? 

- В загальному – непогано, враховуючи те, що я особливих надій на ці змагання не покладав. У цьому році у мене ще була проблема із коронавірусом, оскільки я захворів. Симптоми були незначні, на два чи три дні зник нюх, температура декілька разів піднімалась, але, в загальному, переніс нормально. Радий, що він пройшов без ускладнень на організм, і що зараз ніяких наслідків немає. Якщо порівнювати  результатами, із хлопцями, які тренуються із командою Б, вони доволі непогані.

- До яких наступних стартів ти готуєшся? 

- Далі у нас юніорський чемпіонат України, якщо не помиляюсь він проходитиме у Яворові, одразу  після нього – юнацький чемпіонат України, який буде відбірковим на юніорський чемпіонат світу. 

- Як тобі далася сьогоднішня естафета? 

- Не вдалося показати все, що хотів. Потрібно було стріляти стійку з "п’яти", щоб вивести команду на перше місце, адже ходом відчував себе непогано, з Сергієм Теленем ми показували однаковий час. Я не задоволений стрільбою стоячи, адже спрацював з семи пострілів, і мені це не сподобалося.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook