Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "Думаю, ми неправильно вибрали місце підготовки до сезону"

категорія: Біатлон | дата: 04 12 2020 | переглядів: 297
Дмитро Підручний: "Думаю, ми неправильно вибрали місце підготовки до сезону"

Український біатлоніст Дмитро Підручний розповів про помилки, які допустили при підготовці до перегонів.

"За три дні між етапами ми відкоригували підготовку до старту, попрацювали з фізіотерапевтом, лікарем. Проаналізували, де були допущені помилки, постаралися їх виправити. Це стосується і стрільби - концентруюся на стійці, шукаю шляхи виправлення своїх помилок.

Наскільки я розумію, ці помилки пов'язані. Я думаю, ми неправильно вибрали місце підготовки (в Вуокатті - прим.). У плані снігу там були хороші умови, але в порівнянні з Контіолахті - абсолютно різні траси по рельєфу, по підходу на стрільбищі.

Думаю, це одна з причин, чому зараз так зі стріляниною. Якщо в Контіолахті дуже складний підхід, в Вуокатті - рухаєшся вниз до рубежів. Практично місяць тренувань в Вуокатті дали результат. Бачимо, що майже вся команда не стріляє - у всіх однакові проблеми.

Думаю, це був прорахунок в підготовці. Хоча хотіли як краще: щоб мінімізувати контакт при переїздах, дістатися до Контіолахті з якомога більш близької відстані.

Спринт додав впевненості, вніс позитивні речі. До естафеті, думаю, додам ще фізично, буду краще себе почувати. Не можу сказати, що я зараз готовий на всі 100% - стан не те. Але думаю, що буду рости від старту до старту", - сказав Підручний.

Джерело: ua.tribuna.com

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook