Про нас
увійти | реєстрація

Віталій Мандзин - бронзовий призер у гонці переслідування Літнього чемпіонату України з біатлону у Чернігові

категорія: Біатлон | дата: 12 10 2020 | переглядів: 339
Віталій Мандзин  - бронзовий призер у гонці переслідування Літнього чемпіонату України з біатлону у Чернігові

Ще одну медаль здобув у Чернігові, де проходив Літній чемпіонат України серед юніорів та юніорок, присвячений пам'яті ЗТУ В.В.Ломаєва, тернопільський біатлоніст Віталій Мандзин, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

На додачу до "срібла" у спринтах, спортсмен отримав "бронзу" в гонці переслідування. У юніорів, і у юніорок перемогу спортсмени здобували із солідною перевагою, причому героями персьютів стали аж ніяк не переможці спринтів. І Дмитро Грущак, і Олександра Меркушина, які стали тріумфаторами напередодні, в цій гонці не впоралися зі стрільбою і в підсумку виявилися навіть поза трійкою призерів.

Перемогу ж у переслідуванні святкували Сергій Телень і Юлія Городна. Але більш захоплюючою була боротьба за "срібло". Оксана Москаленко лише на останньому колі зуміла відвоювати другу позицію в суперництві з Катериною Свинаренко, випередивши суперницю лише на три секунди.

У юніорів доля другого місця взагалі вирішувалась у драматичній розв'язці: Віталій Мандзин на останнє коло пішов другим, але на заключному підйомі у тернопільського спортсмена зламалася палиця, що дозволило Євгену Івченку обійти його.

Віталій Мандзин є вихованцем обласної ШВСМ, тренує спортсмена Назар Бурик, перший тренер - Володимир Моравський.

Переслідування. Юніори
1. Сергій Телень (0+1+1+1)  36:26,0
2. Євген Івченко (1+1+1+1)  +41,0
3. Віталій Мандзин (1+0+1+1)  +55,0
4. Степан Кінаш (2+2+1+1)  +1:52,0
5. Владислав Романчіч (2+2+0+2)  +2:15,0
6. Микола Ничипоренко (0+1+0+1)  +2:16,0

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook