Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "Трохи перезавантажився на ці три заключні етапи "

категорія: Біатлон | дата: 04 03 2020 | переглядів: 186
Дмитро Підручний: "Трохи перезавантажився на ці три заключні етапи "

Капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний перед стартом сьомого етапу Кубка світу в Нове Мєсто (Чехія) в ексклюзивному інтерв’ю Суспільне Біатлон поділився враженнями від поїздки додому та розповів, як сприйняв новину про змагання в Чехії без глядачів.

"Один день для поїздки додому – це не так багато. Практично, весь час був із дітьми, дружиною та сім’єю. А після двох біатлонних гонок, які дивилися разом удома, – що трапляється не так часто, – довелося сходити у зал на тренування. Звісно, зарядився позитивними емоціями і трохи перезавантажився на ці три заключні етапи. До цього я не був удома два місяці. Навіть цей один день допомагає трохи розвантажити голову і з новими силами рухатися вперед. Син, звичайно, підріс, у нього вже більше емоцій, погляд зовсім інший."

Про карантин для вболівальників у Чехії

"Це не дуже добре, новина не ощасливила. У Чехію багато наших уболівальників приїжджає. Дуже сильно відчувається їхня атмосфера. У цьому плані – це один із найкращих етапів Кубка світу. Дуже класно, коли багато людей приходять підтримати нас на трасі. Не доводилося ніколи виступати без глядачів взагалі, але й тут, я думаю, хтось та й прорветься на трасу. Десь та й будуть підганяти, просто не в такій кількості, як могло б бути."

Про погоду та трасу

"У Нове Мєсто вчора весь день дощило, температура +3°C. На наступні дні прогнозують вночі мінус та без дощів. Трасу бачили. Вона не в “суперовому” стані, звичайно. Щось схоже на Раубичі. Сніг лише насипний. Не так вже його й багато, але більше ніж було в Білорусі. Коло – велике. Є повноцінне у 3300 метрів, а є і 2,5 км та 3 км – такі потрібні для проведення гонок. У порівнянні з Білоруссю, траса тут жорсткіша. Можливо, просто сніг давно трамбували і через це він краще тримається купи."

Профілактика захворювання на коронавірус для біатлоністів

"Щодо загальних заходів я нічого поки не чув, але в нас у команді заведено завжди дезінфікувати руки. Кожен спортсмен має баночки з дезінфектором для рук, який ми беремо з собою в їдальню. Перед кожним прийомом їжі використовуємо. Думаю, все буде добре."

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook