Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "Ще жодного разу не біг суперспринт"

категорія: Біатлон | дата: 25 02 2020
Дмитро Підручний: "Ще жодного разу не біг суперспринт"

Збірна України напередодні прибула у Раубичі (Білорусь), де завтра розпочнеться Відкритий чемпіонат світу. Капітан чоловічої команди Дмитро Підручний розповів про стан траси та поділився очікуваннями від дебютного старту в суперспринті.

"Чесно, важко пригадати, щоб трасу робили з нуля за день. Ми приїхали вчора ввечері, й траси ще не було – лише розсипали сніг. Звичайно, вона не в найкращому стані, а рубіж тим паче – весь у нерівностях, кожен килимок по-різному зроблений. Потрібно підлаштовуватись під стрільбу. Траса брудна – багато каміння, листя, але всі будемо в однакових умовах. Шкода, що можемо лижі побити."

Про фізичний стан після переїзду з Італії

"Сили після світової першості залишилися, але тренуватися після переїзду було важко. Складно сказати, в якому стані будемо завтра на гонці, але сподіваємось на краще. Ще є майже доба до старту. Намагаємось відновитися."

Про суперспинт

"Ще жодного разу не біг суперспринт. Чимось схоже на одиночну змішану естафету: драйвова і швидка гонка, де особливо не встигаєш подумати. Гадаю, буде цікаво і мені, і глядачам."

Про довжину кіл

"Тут є два кола: 2,5 та 1,5 кілометри і ще десь 2 км між ними. Я проїхав довше коло, і мені GPS показав 2100 м. Не знаю, як вони рахують. Можливо, ще снігу насипатимуть, або по стадіону будемо додаткові петлі нарізати."

Джерело: СУСПІЛЬНЕ | БІАТЛОН

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook