Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний поділився очікуваннями від чемпіонату світу та згадав про Буковель

категорія: Біатлон | дата: 12 02 2020 | переглядів: 313
Дмитро Підручний поділився очікуваннями від чемпіонату світу та згадав про Буковель

Дмитро Підручний має не найкращі спогади про виступ в Антгольц-Антерсельві (Італія). Втім, після перемогу на чемпіонаті світу торік капітан чоловічої збірної України впевнений у власних силах, хоча й відчуває додатковий тиск від очікувань.

- Траса тут не з легких. Є багато рівнини і немає довгих спусків, де можна було б перепочити, лише невеликий – до стрільбища. На такій висоті це дуже важко дається. Зміни по дистанції були торік. Оновили трасу на 3300 метрів й ще деякі моменти. Коло на 4 км, яке буде в індивідуальній гонці у чоловіків, змінили кардинально. Торік цієї дисципліни не було. Як порівняти з попередніми роками, вона стане нелегким випробуванням. Підхід на стрільбище, сам вогневий рубіж, штрафне коло та фініш залишились без змін.

Про виступи в Антгольці

- Особливо яскравих виступів у мене тут не було. Найкращий результат в особистих гонках – 9 місце. В Антгольці на висоті дуже важко біжиться. Ще й рівнина, яку я не люблю, бо спина тут зміщується і працює найбільше, а потім з нею проблеми. Сподіваюсь, зараз такого не буде, бо перед чемпіонатом світу була велика перерва. Вдалося трохи відпочити, перезарядити “батарейки” і спину також підлікувати.

Про статус чемпіона світу

- Певною мірою цей статус додає впевненості. Я розумію, що за хорошої підготовки і правильного налаштування, якщо все робити як слід, можна показати хороший результат. Можна стати чемпіоном світу, коли суперники тобі дають шанс і ти здатен його використати. З іншого боку є і певні очікування від себе та переживання через те, що вболівальники теж сподіваються на хороший виступ. Це трохи тисне психологічно.

Про збільшення квоти українців у спринті

- Приємно, звичайно, що моя перемога торік дозволила збільшити квоту на спринт до 5 спортсменів. Це плюс для хлопців, які тут заявлені запасними. І шанс для них стартувати – проявити себе. Я радий, що зміг допомогти команді.

Про фізичний стан перед чемпіонатом світу

- Цей сезон кардинально відрізняється від попереднього. Якщо просто аналізувати відчуття і фізичний стан, то плюс-мінус той самий, що був і в Естерсунді. Але старти вже покажуть, наскільки добре підготувались.

Про збір в Обертіллаху

- Обертіллах – це, мабуть, моє улюблене місце підготовки як влітку, так і взимку. Часто там буваємо і вже все знаємо. По висоті та рельєфу траси певною мірою схоже на Антгольц. Я зрадів, коли Юрай Санітра казав, що, можливо, готуватимемося там. Тоді я підтримав його рішення.

Про трасу в Буковелі

- Мій кум працює головним адміністратором в одному з готелів у Буковелі. Інколи прошу, щоб він подивився, пофотографував, як там траса. Наскільки мені відомо, за останній місяць там жодних робіт не відбувалося. А максимум, що я знаю, – там закатували трасу, щоб утрамбувати сніг, аби він зберігся до весни. Зараз там нереально провести будь-які змагання. Подивимось. Президент федерації Володимир Бринзак нас щоразу запевняє, що чемпіонат України 100% буде там.

Джерело: Суспільне | біатлон

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook