Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "Вперше в цьому сезоні вдалося стрільнути два нулі - вже є якась радість"

категорія: Біатлон | дата: 17 01 2020 | переглядів: 124
Дмитро Підручний: "Вперше в цьому сезоні вдалося стрільнути два нулі - вже є якась радість"

Спринт в Рупольдингу вивявися напрочуд вдалим для українських чоловіків. Дмитро Підручний як завжди був одним з кращих в команді, фінішувавши десятим. Після гонки він поділився враженнями з нашим кореспондентом.

- Дмитре, щиро вітаю тебе з гарним результатом. А ти сам як, задоволений? 

- У принципі, гонкою задоволений, але побачимо, як буде в кінцевому результаті, по фінішу. Але те, що вперше в цьому сезоні вдалося стрільнути два нулі - вже є якась радість. І, здається, на останньому колі досить добре попрацював. Так що подивимось на кінцевий результат.

- Лижня як сьогодні і, взагалі, траса як тобі ця? Як вона підготовлена на твою думку?

- Траса досить непогана. Звичайно, розбивається, останнім номерам буде дещо гірше, напевно стартувати, ніж першим. Але, в принципі, нормальна траса, не скажеш, що вона в катастрофічному стані.

- На стрільбищі тут сьогодні був повний штиль?

- Так.

- Але те, що не рухались прапорці - це ще не все, бо стрільбище оманливе й іноді через підхід до стрільбища можуть бути проблеми на ньому... Чи ти прилаштувався вже до нього?

- Тут дійсно більше не так вітер грає роль, скільки підхід. На перший погляд, не важкий такий спуск, але на ньому теж треба працювати і досить важко підійти в оптимальному пульсі на стрільбище. Тому, можливо, багато мажуть тут. 

- Який настрій на естафету? Яким місцем для команди ти був би задоволений? Звичайно, що хотілося б перемоги, але…

- При теперішній конкуренції в чоловічому біатлоні вважаю, що якщо ми будемо боротися за ТОП-6 і вище, то, в принципі, я буду задоволений.

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook