Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "Більш-менш задоволений своїми результатами в Хохфільцені"

категорія: Біатлон | дата: 17 12 2019 | переглядів: 222
Дмитро Підручний: "Більш-менш задоволений своїми результатами в Хохфільцені"

Капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний в невеликому коментарі оцінив свій виступ в естафетній гонці в Хохфільцені.

- Діма, третя гонка за три дні. Відчував вже втому?- Біг нормально, але, звичайно, на лижні не відчував такої свіжості, як в перші дні тут. Намагався наздоганяти тих суперників, які були переді мною і відвойовувати позиції.

- Як сам оціниш свою роботу на рубежі і на дистанції?

- Стрільбою лежачи я задоволений, чітко вийшло відпрацювати. До стрільби стоячи є питання. На першому-другому колах сильно почав, щоб підтягнутися до суперників, за підсумком, важко було працювати на стійці. Можливо, не в тому темпі, в якому потрібно підійшов, тому і довелося використовувати запасні патрони. Хоча, наскільки я бачив, якби я з п'яти відпрацював, то все одно не наздогнав би нікого. Найближчі суперники були далеко.

- З яким настроєм їдемо в Ансі?

- З хорошим, будемо і далі боротися, нічого вішати ніс. Естафета - команда гонка, а не особиста, тут вже кожен спрацював так, як міг. Своїми результатами тут я більш-менш задоволений. Так, можна було і краще, але я не розчарований і маю намір працювати і показувати рівень вже в наступних гонках.

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: