Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "Сьогодні виступив на п'ятірочку з мінусом"

категорія: Біатлон | дата: 08 12 2019 | переглядів: 205
Дмитро Підручний: "Сьогодні виступив на п'ятірочку з мінусом"

Дмитро Підручний поділився враженням від чоловічої естафетної гонки в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону у шведському Естерсунді, де збірна України посіла шосте місце.

Сьогодні виступив на п'ятірочку з мінусом (сміється). Чесно кажучи, на стрільбі я ризикував - на лежці старався швидко стріляти, розумів, що треби працювати на межі можливостей, якщо хочу когось обігнати та відіграти позиції. Як бачимо, це було виправдано. 

Стоячи теж ризикував, але все ж другим пострілом поспішив відпрацювати , щоб відірватися від словенця і на початку останнього кола теж використав свій резерв - пришвидшився, щоб можна було залишок кола спокійно доїзджати. 

Подивимося ще на аналіз гонки, на якому я зараз рівні у порівнянні з лідерами - тоді вже можна буде робити якісь висновки. За відчуттями вже набагато краще, ніж в перші дні. Думаю, і надалі будемо рухатись в позитивному плані.

Бачив, приїхали вболівальники зі Львова, багато їх було і на трибуні - чув, як кричали, і на одному з найбільших підйомів на трассі була велика група нашишх вболівальників - на кожному колі дуже підтримували. Чесно кажучи, це допомагає. Тому приїзджайте, ми вас чекаємо і будемо раді вас тут бачити!

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: