Про нас
увійти | реєстрація

Підручний: "Я вже почав тренуватися, готуватися до майбутніх зборів"

категорія: Біатлон | дата: 17 05 2019 | переглядів: 192
Підручний: "Я вже почав тренуватися, готуватися до майбутніх зборів"

Чемпіон світу-2019 в гонці переслідування Дмитро Підручний вперше в кар'єрі визнаний гідним звання спортсмена місяця національного олімпійського комітету. Про емоції після отримання нагороди, а також про підготовку до нового сезону біатлоніст розповів в інтерв'ю XSPORT.

Про нагороду кращого спортсмена березня:

"Цю нагороду поставлю вдома на найвищу полицю, поряд із золотою медаллю чемпіонату світу. Ще недавно таке визнання було для мене мрією, а вже зараз вона здійснилася. Дуже приємно, що національний олімпійський комітет відзначив мою перемогу і гідно її оцінив."

Про увагу громадськості в останні місяці:

"Чесно кажучи трохи втомлює, але в основному це приємні емоція і цікаві зустрічі."

Про початок підготовки до нового сезону:

"Я вже почав тренуватися, готуватися до майбутніх зборів. Звичайно, поки що це невеликі навантаження, але для того, щоб на першому зборі бути в більш-менш оптимальній формі, нормально сприймати навантаження, які дає тренер, потрібно вже готується."

Про перші зборі команди:

"Перший збір чоловічої команди буде в Буковелі, з 21 травня по 2 червня. Жити ми будемо в музеї-садибі "Гражда", тому всіх уболівальників запрошую. Приїжджайте, буде можливість з нами поспілкуватися."

Про план тренувань:

"План тренувань Юрай поки що не скинув, сказав, що хоче в перший день збору обговорити більш детально з командою план підготовки до сезону. Думаю, що він підготує нам правильну програму."

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись