Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "5 місце на Чемпіонаті світу - це досить хороший результат"

категорія: Біатлон | дата: 15 03 2019 | переглядів: 390
Дмитро Підручний: "5 місце на Чемпіонаті світу - це досить хороший результат"

Дмитро Підручний прокоментував сінгл-мікст на чемпіонаті світу, де він в парі з Анастасією Меркушиною посіли 5-те місце.

- Ну, якби все вдалося, могли бути й першими. А так, результат дуже непоганий - 5 місце на Чемпіонаті світу - це досить хороший, навіть чудовий результат. Звичайно, хотілося медалі і шанси зробити це в нас були, але суперники сьогодні були дуже сильні - це Чемпіонат світу, тому всі виставили надпотужні склади. Чесно, навіть боротися по трасі було дуже важко, бо, що першу частину гонки, що другу, лідери дуже швидко бігли, тримався за ними практично "на зубах". Налаштовувався на хорошу стрільбу і вдалося, це вперше в кар'єрі в мене аж 4 нулі! Радий, що все пройшло чітко і по швидкості також досить непогано. 

На пристрілці досить важко було сконцентруватися, відчувається ще трохи втома. Спринт і переслідування були в мене надто важкими і, чесно, важко. Навіть по трасі сьогодні важко себе почував, але на маленьке коло і, можна сказати, на півтора підйоми мене вистачило. Побачимо, як далі відновлюся до естафети і до масс-старту.

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook