Меркушина восьма в складі збірної України в естафеті

категорія: Біатлон | дата: 18 03 2018

Вчора, 17 березня, у норвезькому Холменколлені завершилася жіноча естафетна гонка в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону. Для збірної України головне завдання на гонку було обійти збірну Норвегії, заради збереження максимальної квоти на наступний сезон.

На жаль, наша команда в складі Анастасії Меркушіно - Віти Семеренко - Валі Семеренко та Юлії Джими не впоралися з цим завданням. При досить непоганому ході всіх учасниць естафетного квартету, дівчата багато помилялися на вогневих рубежах.

Підсумковий результат нашої команди - восьме місце, в той час як норвежки стали четвертими. Це означає, що в заліку Кубка Націй скандинавки відіграли у нашої команди 80 очок і тепер шансів залишитися в Топ-5, з огляду на пропуск етапу в Тюмені, в української команди майже не залишилося.

На даний момент збірна України займає четверту позицію в заліку Кубка Націй. Перевага над шостими норвежками становить 257 очок, а з семи спринтерських гонок нинішнього сезону, найгірший результат норвежки продемонстрували в спринті в Оберхофі, набравши 277 очок.

Шанси на те, що в спринті на етапі в Тюмені, норвежки зароблять менше 257 очок мінімальні. Це означає, що найімовірніше, за підсумками сезону Україна опиниться на 6-му місці в заліку Кубка Націй і квота нашої збірної на наступний сезон в особистих гонках становитиме 5 учасниць.

Перемогу в гонці здобула збірна Франція. Для лідера цієї команди, олімпійської чемпіонки Марі Дорен Абер, ця естафета стала останньою в кар'єрі. Француженка після етапу в Холменколлені завершить спортивну кар'єру.

Друге місце в гонці, незважаючи на всі старання Лаура Дальмаєр, посіла збірна Німеччини. Після невдачі в естафеті на Олімпійських іграх в Кореї, за підсумками сезону німкені завоювали малий кришталевий глобус у цьому виді програми.

Третє місце посіла збірна Італії, яка лідирувала в гонці аж до четвертого етапу.