Тернопільські баскетболістки здобули срібні нагороди на Закарпатті (+ ФОТО)

категорія: Баскетбол | дата: 10 05 2012

Традиційно на Закарпатті в останні роки проводиться турнір з баскетболу серед дівчат на кубок Єви Болдог (єдиний майстер спорту СССР та член збірної команди Радянського Союзу, призер Олімпійських ігор, венгерка за національністю, єдина баскетболістка з такими здобутками у цьому регіоні України). Цього року змагання відбулися 4-6 травня у Виноградові.

Вперше на цих змаганнях взяла учать збірна команда з Тернополя — дівчата 1996/97 років народження. Основу тернополянок складалии дублюючий склад гравців БК Універ, а в перспективі майбутні абітурієнти Тернопільського національного економічного університету.

Крім команди з Тернополя учасниками кубка Єви Болдог були дві команди з міста Виноградів та команда з Рівного. Через технічні причини не доїхала команда з міста Ніредьгаза (Угорщина).

У результаті ігор, наші баскетболістки здобули 2 місце, поступившись у фіналі команді Рівного. За цей рік наша команда вдруге зустрічалась з рівнянками, які здобули 3 місце на IV Шкільних іграх України.

Результатами виступів команди головний тренер Дмитро Третьяк залишився повністю задоволений, адже як дівчата отримали неабиякий досвід, здобули медалі та й відпочили духовно.