Універ на власному паркеті розібрався із Хмельницьким (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Баскетбол | дата: 29 04 2012

Двома перемогами завершився черговий тур другого етапу Першої ліги з баскетболу для тернопільської команди Універ. У домашніх поєдинках проти БК Хмельницький, підопічні Дмитра Третьяка не мали жодних проблем із аутсайдером Першої ліги.

Хмельницький вже зазнавав поразки від тернопільського колективу вдома. Цього ж разу наші дівчата повторили своє досягнення у рідних стінах. Суперниці відверто поступалися класом Універу, а тому головний тренер тернополянок дозволяв собі експериментувати зі складом по ходу матчів.

Стартову чверть першої гри господарки паркету провели впевнено, вирвавшись вперед на 21 очко. Надалі гра заспокоїлася, але на велику перерву команди вирушили за відвертої переваги Універу — (38:16). Після невеликого відпочинку Хмельницький таки зумів виграти третю чверть, але на загальний рахунок гри цей факт не вплинув. (71:50) — впевнена перемога Універу.

Без особливих труднощів для команди з Тернополя пройшов і другий запланований поєдинок. Про відверту перевагу підопічних Дмитра Третьяка красномовно свідчить перемога у третьому ігровому відрізку з "сухим" рахунком (19:0). Загалом у заключних двадцяти хвилинах гри гості зуміли набрати лише шість очок. Отож, тернопільські баскетболістки здолали аутсайдера із рахунком (69:49).