БК Тернопіль: є перша перемога за два роки!

категорія: Баскетбол | дата: 25 04 2012

Баскетбольна команда Тернопіль нарешті перервала безвиграшну серію, яка тривала протягом двох років. Історичну перемогу підопічні Ігоря Білоуса здобули на виїзді у Білій Церкві, сенсаційно здолавши місцевий СпортЛіцей.

Визначна подія для всього тернопільського баскетболу сталася у заключному турі Вищої ліги. Наші спортсмени, неочікувано для всіх, спромоглися у гостях здолати свого сусіда по турнірній таблиці і змогли підсолодити собі провальний сезон. Однак, першу гру підопічні Білоуса таки програли.

Баскетболісти з Білої Церкви вдало провели два стартові відрізки гри, виграючи — (44:28). Але третю чверть вдалося краще провести Тернополю, який виграв (11:21). Проте заключна десятихвилинка все ж залишилася за господарями, які забезпечили собі підсумкову перемогу (73:55).

А от наступного дня тернополянам таки вдалося добути першу перемогу у сезоні. Гості спромоглися вперше у сезоні виграти всі чотири чверті та, врешті, відсвяткували перемогу з рахунком (55:77), завершивши регулярний чемпіонат на 9-му місці.

Баскетбол. Вища ліга (чоловіки), 18-ий тур.

21 квітня. СпортЛіцей (Біла Церква) - Тернопіль 73:55 (22:12, 22:16, 11:21, 18:6)

Кращі у Тернополя: Антон Ніфонтов (21 очко), Сергій Телешко (10 підбирань), Антон Козлов (6 результативних передач).

Кращі у Тернополя: Антон Козлов (24 очки), Микита Ланге (9 підбирань), Віталій Жорняк (7 результативних передач).