До першої перемоги у сезоні БК Тернопіль забракло 8 очок

категорія: Баскетбол | дата: 16 04 2012

У матчі аутсайдерів Вищої ліги з баскетболу команда економічного університету Тернопіль у рідних стінах зазнала двох прикрих поразок від Вінницьких Зубрів.

Вінницька команда у поточному сезоні встигала вийти зі складу учасників "Вишки" через фінансові проблеми, але згодом Зубри вирішили свої виступи поновити. Однак, більшість матчів команда все ж пропустила, а тому недорахувалася великої кількості очок. Тому наші опоненти міцно засіли на останній щаблині турнірної таблиці. Наші баскетболісти йшли передостанніми, не здобувши жодної перемоги у сезоні.

З надією на першу звитягу тернополяни вийшли на паркет ТНЕУ, але щоб переграти Вінницьких Зубрів підопічним Ігоря Білоуса забракло лічених очок. Обидва колективи показали майже рівну гру, але доля усміхнулася гостям.

Перша гра завершилася з рахунком (81:88). До великої перерви вінницькі баскетболісти випереджали Тернопіль лише на 4 очки. Але у третій чверті господарі вийшли вперед і здобули гандикап у 5 очок. Проте втримати перевагу підопічні Білоуса не змогли. Провальна четверта чверть стала наслідком поразки у 7 очок.

Близькими до тріумфу тернопільська команда була і у другому матчі. До перерви команди показали абсолютно рівну гру і на відпочинок вирушили за рахунку (36:36). Але програвши з великим рахунком третю чверть, БК Тернопіль втратив нагоду перемогти. Не допомогла господарям і перемога у останній десятихвилинці. Врешті, фінальна сирена зафіксувала перемогу Вінницьких Зубрів — (66:76).

Баскетбол. Вища ліга (чоловіки), 17-ий тур.

12 квітня. Тернопіль - Вінницькі Зубри 81:88 (22:24, 13:15, 29:20, 17:29)

Кращі у Тернополя: Артем Дяченко (19 очок), Сергій Телешко (19 підбирань), Артем Дяченко (5 результативних передач).

13 квітня. Тернопіль - Вінницькі Зубри 66:76 (20:20, 16:16, 14:26, 16:14)

Кращі у Тернополя: Антон Козлов (21 очко), Євген Одажиу (10 підбирань), Артем Дяченко (6 результативних передач).