БК Тернопіль розгромно програв Муссону

категорія: Баскетбол | дата: 13 04 2012

Програшна серія баскетбольного клубу Тернопіль продовжилася до 32-ох матчів поспіль. У 16-му турі підопічні Ігоря Білоуса двічі розгромно поступилися севастопольському Муссону.

Один із лідерів чемпіонату не відчув на собі опору тернопільської команди, яка продовжує мучитися у чемпіонаті Вищої ліги. Вісім чвертей, які суперники провели протягом двох днів, завершилися на користь Муссона. Тернопільські баскетболісти відверто не могли протиставити супернику жодних аргументів.

У першій грі Тернопіль зазнав поразки із рахунком (47:100). Найбільш провальною для підопічних Білоуса була остання десятихвилинка. Севастопольці буквально "розчавили" господарів — (8:30). Наступного дня наші баскетболісти теж не хапали зірок з неба. Більш-менш вдалі дії тернополянам вдалися лише у третій чверті.

Баскетбол. Вища ліга (чоловіки), 16-ий тур.

7 квітня. Тернопіль - Муссон (Севастополь) 47:100 (13:19, 12:24, 14:27, 8:30)

Кращі у Тернополя: Антон Ніфонтов (14 очок), Владислав Мелашич (5 підбирань), Артем Дяченко (2 результативні передачі).

8 квітня. Тернопіль - Муссон (Севастополь) 64:113 (12:29, 13:21, 23:32, 16:31)

Кращі у Тернополя: Артем Дяченко (20 очок), Артем Дяченко (6 підбирань), Антон Козлов (5 результативних передач).