Програшна серія БК Тернопіль — 30 матчів

категорія: Баскетбол | дата: 04 04 2012

Баскетбольний клуб Тернопіль очікувано поступився лідеру Вищої ліги у 15-му турі. Харківському Авантаж-Політехніку не вистачило двох очок, щоб перевершити рекорд результативності чемпіонату.

У черговому турі баскетбольної "Вишки" тернопільська команда вирушила у гості до лідера — Авантаж-Політехніка. Наші суперники, які нещодавно подали заявку до участі в українській баскетбольній Суперлізі, не помітили на своєму шляху команду Ігоря Білоуса. На жаль, програшна серія БК Тернопіль продовжується вже впродовж усього чемпіонату, а тому розраховувати на перемогу у Харкові було не надто логічно.

У стартовому поєдинку господарі "зробили гру" ще у першій чверті, відірвавшись від тернополян на 15 очок. Тернополю вдалося нав’язати боротьбу харків’янам лише у останній чверті, яку наша команда програла з різницею лише в одне очко. Проте результат справедливий — розгром (110:76). Найбільший вклад у перемогу господарів зробив лідер Вищої ліги за результативністю — Тимур Арабаджи, який набрав 23 очки. Стільки ж зумів накидати у кільце суперників тернополянин Сергій Телешко.

Друга гра ледь не принесла новий рекорд результативності поточного чемпіонату. Нагадаємо, що ним володіє алчевська Коксохім-Сталь, яка набрала 119 очок у матчі з Тернополем. Цього разу тернополяни отримали від Авантаж-Політехніка на один пункт менше. Знову ж таки долю зустрічі вирішили стартові чверті у яких господарі забезпечили собі комфортну перевагу. Тернопіль, як і у попередній грі, лише останню чверть програв з різницею у одне очко. Фінальна сирена сповістила про чергове фіаско підопічних Білоуса (118:68).

Матчі 16-го туру баскетбольний клуб Тернопіль проведе вдома. 7-8 березня команда прийматиме севастопольський Муссон.

Баскетбол. Вища ліга (чоловіки), 15-ий тур.

31 березня. Авантаж-Політехнік (Харків) - Тернопіль 110:76 (31:16, 29:22, 28:17, 22:21)

Кращі у Тернополя: Сергій Телешко (23 очки), Сергій Телешко (11 підбирань), Віктор Жорняк (3 результативні передачі).

1 квітня. Авантаж-Політехнік (Харків) - Тернопіль 118:68 (36:10, 24:17, 31:15, 27:26)

Кращі у Тернополя: Сергій Телешко (19 очок), Сергій Телешко (11 підбирань), Антон Козлов (3 результативні передачі).