Про нас
увійти

Переможцями ХІХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини з баскетболу стали тернополяни

категорія: Баскетбол | дата: 16 04 2015
Переможцями ХІХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини з баскетболу стали тернополяни

Обласна дитячо-юнацька спортивна школа провела фінальні змагання з баскетболу серед юнаків — учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів за програмою ХІХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Зустрічі проходили у спортзалі ЗОШ № 27.

З дванадцяти команд, які взяли участь у зональних етапах, п’ять найсильніших виступили у фінальних змаганнях, де показали майстерну та захоплюючу гру. Особливо напружена боротьба розгорнулась між командами Чортківського та Зборівського районів і міста Тернополя.

Команда Чортківського району, яка програвала по ходу зустрічі з командою Зборівського району 10 очок, вигравши в останній десятихвилинці 12:4, зуміла звести гру до нічиєї — 31:31, і в овертаймі виграла одне очко з рахунком 35:34.

Тернопільські баскетболісти перемогли суперників із Зборівського району також з маленьким відривом — лише у два очки. Отже, здолавши зборівчан із рахунком 35:33 та чортківських баскетболістів з рахунком 39:24, тернополяни (тренер Качмар Ю.Л.) стали переможцями Спортивних ігор.

Чортківські школярі (тренер Панчук І.В) посіли друге місце, а зборівчани (тренер Наконечний М.Л.) — третє. Четверте та п’яте місце розділили команди Теребовлянського та Бережанського районів. Команди-призери та учасники нагороджені медалями, грамотами та кубком.

На жаль, керівники відділів спорту та освіти Гусятинського району не спромоглися знайти кошти на відрядження команди до фінальних змагань.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook