БК Універ привіз із Бердянська дві поразки (+ ВІДЕО)

категорія: Баскетбол | дата: 29 03 2012

У гостях підопічні Дмитра Третьяка не знайшли аргументів, щоб здолати бердянську Чайку. Тернопільська команда вирушила на гру не в оптимальному складі, але й суперник був набагато сильнішим.

До протистояння із Чайкою, команда з Тернополя за попередні чотири тури лише одного разу зазнавала поразки. Сталося це у грі проти одеського Водника, але програли наші дівчата з різницею всього в 1 очко. Але їдучи до Бердянська, підопічні Дмитра Третьяка розуміли, що виграти у сильної місцевої команди буде не просто. Баскетболістки Чайки відверто переважали тернополянок по грі, а тому заслужено здобули дві перемоги.

Перша гра у Бердянську завершилася для гостей розгромом. Місцева команда з перших хвилин гри захопила ініціативу, а тому на перерву пішла із величезним відривом (71:34). Тернополянкам було важко протистояти високим спортсменкам Чайки, а тому такий результат закономірний. По перерві тренер господарів дав можливість пограти резервістам, а тому наші дівчата отримали нагоду скоротити відставання. Проте, вигравши четверту чверть (16:23), баскетболістки Універу все ж не змогли вплинути на загальний результат. З рахунком (115:80) більш ніж впевнену перемогу відсвяткувала Чайка.

Дива не сталося також у наступній грі. Бердянські баскетболістки впевнено розпочали гру, забезпечивши собі солідний гандикап на весь ігровий час. Тернополянки старались зі всіх сил опікати лідерів Чайки, але вони все таки знаходили можливість влучати у наше кільце. Господарки до перерви накидали Універу вдвічі більше очок (42:21). На жаль, виправити ситуацію тернополянки у заключних чвертях не змогли. (82:42) — друга поразка Універу.

Після п’яти турів другого етапу БК Універ посідає третю сходинку у турнірній таблиці (27 очок). Нагадаємо, що наша команда бореться за 7-14 місця у Першій лізі. Попереду йдуть дві команди — Чайка (33) та рівненське Сузір'я (34).

Баскетбол. Перша ліга (жінки), другий етап

24 березня. Чайка-БДПУ-ДЮСШ (Бердянськ) - Універ - 115:80 (37:13, 34:21, 28:23, 16:23)