У Збаражі відбувся районний турнір з баскетболу імені Олександра Буряченка

категорія: Баскетбол | дата: 27 03 2015

Із 6 по 22 березня у спортивному залі ЗОШ №2 імені Івана Франка проходив 12-й районний турнір з баскетболу пам’яті тренера Олександра Буряченка, в якому взяли участь 72 учасники з 6 команд.

Переможцем районного турніру стала команда Буревісник (тренер Юрій Костоглод), яка у фінальному поєдинку здолала з рахунком 38:35 команду Торнадо (тренер Михайло Яловега). Третє місце завоювала команда Сокіл (тренер Андрій Козловський), яка здолала у грі за ІІІ-ІV місце команду Релакс (тренер Тарас Косінський), наступні місця завоювали команди ЗОШ №2 та ЗОШ №3.

За підсумками турніру організатори визначили кращих гравців, якими стали: кращий бомбардир Ярослав Козій (команда Сокіл), який закинув 176 м’ячів, на другому місці Олександр Шпирко (команда Торнадо), третім став Тарас Косінський (команда Релакс). Кращим захисником визнаний гравець команди Буревісник Сергій Іванчук, кращим розігруючим визнано гравця команди Торнадо Сергія Малащука, а наймолодшим учасником цьогорічного турніру став учень 5 класу ЗОШ №2 Сашко Ханас. Всі вони нагороджені пам’ятними призами. Команди-призери турніру нагороджені грамотами, кубками та призовими преміями. Гравці команд-призерів турніру нагороджені грамотами та медалями.

Районний турнір відбувся завдяки спонсорам Анатолію Бучаку, Олегу Покритюку, Василю Габрику, Ігорю Ломазі, а також однокласнику Олександра Буряченка, начальнику управління агропромислового розвитку РДА Олегу Дрібніцову, який став головним спонсором турніру, а також голові міста Збаража Роману Полікровському, які привітали учасників турніру.

— Незважаючи на труднощі, в нашій державі, життя продовжується, — відзначила дружина покійного тренера Наталія Несторівна, яка подякувала організаторам турніру, директору ЗОШ №2 Ганні Альохіній за надану можливість провести змагання у спортивному залі школи, суддівській бригаді на чолі зі Степаном Пановим, спонсорам, і провела нагородження учасників.
На закінчення турніру відбувся збір коштів для воїнів, які воюють на Сході України, під час якого тренери команд здали кошти, в тому числі призові, які були виграні на турнірі. Ініціаторами цієї акції стали гравці команди Буревісник.Підтримали акцію Олег Дрібніцов та Роман Полікровський, а також член Оргкомітету з проведення турніру, окремі гравці команди.

Всього зібрано коштів для потреб АТО на суму 6,5 тис.грн. і ця сума була передана штабу національного спротиву Збаразького району.