Універ поділився очками із одеським Водником

категорія: Баскетбол | дата: 16 03 2012

Досі непереможний тернопільський Універ зазнав першої поразки у боротьбі за 7-14 місця у Першій лізі. Одеський ОНМУ-Водник у першому матчі переграв підопічних Дмитра Третьяка з різницею лише у 1 очко.

Баскетбол. Перша ліга (жінки), другий етап

12 березня. Універ - ОНМУ-Водник (Одеса) - 62:63 (10:18, 18:17, 13:16, 21:12)

13 березня. Універ - ОНМУ-Водник (Одеса) - 71:46 (14:10, 24:13, 17:10, 16:12)

Протягом чотирьох днів баскетболісткам тернопільського Універу довелося провести аж чотири матчі поспіль. У суботу на неділю (10-11 березня) тернополянки провели поєдинки у Хмельницькому. А вже у наступні два дні наші дівчата вдома приймали гостей із Одеси, яким вдалося перервати шестиматчеву виграшну серію Універу.

Першої поразки у другому етапі БК Універ зазнав у стартовий день матчів проти Водника. Очевидно, що втома після двох матчів у Хмельницькому далася взнаки і гості із Одеси виглядали "свіжіше". До великої перерви баскетболістки Водника здобули невелику перевагу над Універом (28:35). На жаль, знівелювати перевагу суперниць підопічним Третьяка у завершальних двох чвертях не вдалося, хоча вони були дуже близькими до цього. Фінальна сирена зафіксувала перемогу одеського Водника лише з відривом у одне очко (62:63).

Прикра поразка стала "подразником" для тернопільських баскетболісток, які наступного дня впевнено взяли реванш у одеситок. Підопічні Дмитра Третьяка активно розпочали гру та грамотно діяли у захисті. Після двох десятихвилинок на табло горіли цифри (38:23), що свідчило про перевагу тернопільського колективу. Варто відзначити старання баскетболістки Універу Аліси Степанкевич, яка постійно приносила очки команді кидками з-за дуги.

Не допомогла Воднику і емоційна "підтримка" зі сторони тренера. Наставник одеситок ні на секунду не замовкав та криками вказував на помилки своїх підопічних. А наприкінці зустрічі навіть вступив у словесну перепалку з головним тренером Універу. За це тренера гостей неодноразово попереджували судді. А тим часом команда з Тернополя оформила свою сьому перемогу у другому етапі з рахунком (71:45).