БК Універ: шість матчів — шість перемог (+ФОТО)

категорія: Баскетбол | дата: 15 03 2012

Двома переконливими перемогами завершилися чергові матчі для жіночої баскетбольної команди з економічного університету. Зараз команда бореться за 7-14 місця у Першій лізі.

Баскетбол. Перша ліга (жінки), другий етап

10 березня. Хмельницький - Універ - 48:77 (10:19, 3:6, 18:25, 17:27)

11 березня. Хмельницький - Універ - 38:62 (6:17, 7:19, 9:15, 16:11)

До шести перемог поспіль довела свою серію баскетбольна команда Універ. По черзі перегравши Миколаїв та Полтаву вдома, підопічні Дмитра Третьяка на виїзді здолали Хмельницький.

У гості до аутсайдера БК Універ вирушав з надією взяти чергові очки і виконав свою місію сповна. Вже у першій грі тернополянки переграли БК Хмельницький із різницею у 29 очок. Заявку на перемогу Універ оформив ще до перерви, виграючи з рахунком (13:25). У двох заключних десятихвилинках наші баскетболістки свою перевагу лише збільшили. Врешті, судді зафіксували переконливу перемогу гостей з Тернополя (48:77).

Так само впевнено БК Універ провів другу гру. У трьох поспіль чвертях тернополянки були на голову сильнішими за господарок паркету. Після третьої десятихвилинки рахунок у грі був розгромним — (22:51). У останній чверті хмельничанкам таки вдалося переграти підопічних Третьяка, проте це на загальний результат гри не вплинуло жодним чином. (28:62) — друга поспіль перемога Універу, який після трьох турів другого етапу вийшов на третє місце у турнірній таблиці за 7-14 місце.