Підопічні Дмитра Третьяка поки не знають гіркоти поразок у другому етапі Першої ліги з баскетболу. Спочатку Універ переміг миколаївський СДЮШОР-4, а тепер ні з чим залишилася Полтавщина.

Баскетбол. Перша ліга (жінки), другий етап

3 березня. Універ - Полтавщина (Полтава) - 63:57 (16:7, 19:13, 13:17, 15:20)

4 березня. Універ - Полтавщина (Полтава) - 72:50 (16:18, 16:5, 23:11, 17:16)

У перший день весняного уїк-енду в спортивному залі економічного університету зійшлися дві баскетбольні команди — тернопільський Універ та Полтавщина. Вже у першій чверті наші дівчата захопили ініціативу та постійно атакували кільце суперниць. Це і стало наслідком перемоги (16:7). До великої перерви підопічні Дмитра Третьяка розрив у рахунку збільшили ще (35:20).

Найважчими для тернополянок були дві заключні десятихвилинки гри, які виграли суперниці. Гостра боротьба за перемогу розгорнулася у четвертій чверті, коли Полтавщина наблизилася до Універу на відстань одного очка. Проте господарки майданчика свого не віддали. Разом із фінальною сиреною баскетболістка Універу Віра Володіна виконала красивий триочковий кидок та збільшила розрив у рахунку (63:57).

Не надто легко було нашим дівчатам і у другій грі. Одразу ж зав’язалася взаємна боротьба і команди не відпускали одне одного у рахунку. Після першої чверті перевагою у два очки володіли баскетболістки Полтавщини (16:18). Але вже у другій десятихвилинці тернополянки не залишили суперницям жодних шансів (16:5). Так само впевнено підопічні Третьяка провели й третю чверть (23:11). У завершальний період гри полтавчанки спробували ситуацію виправити на власну користь, але було запізно. В результаті — (72:50) — впевнена перемога Універу.

Після двох турів другого етапу у боротьбі за 7-14 місця тернопільський Універ посідає четверте місце у турнірній таблиці (18 очок). Очолює таблицю рівненське Сузір'я, яке має на 10 очок більше.