Тернопіль прийняв відбірковий тур Української стрітбольної ліги (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Баскетбол | дата: 19 06 2014

Перший турнір Української стрітбольної ліги 3 на 3 з успіхом пройшов у Тернополі  14 червня під назвою "Ternopil cup".

На майданчику 14-ї школи змагалися аж 42 команди з Тернополя, Коломиї, Рівного, Івано-Франківська, Львова, Моршина, Гусятина та багатьох інших міст.

Перед змаганнями команди пройшли попередню реєстрацію. Змагалися спортсмени до 18-ти років та категорія старших. Останні боролися за путівку до Всеукраїнського фіналу стрітбольної ліги, який повинен пройти у Києві.

У Тернопіль завітали кілька відомих в Україні баскетболістів, які мають досвід виступів навіть у Суперлізі. Чимало гравців є гравцями Вищої та Першої ліги. Потужну команду привезли хлопці з Рівного та Івано-Франківська. Франківці у підсумку стали переможцями турніру. А команді з Рівного дісталося друге місце. Бронзові медалі дісталися стрітболістам з Коломиї.

У категорії спортсменів до 18-ти років першість завоювали тернополяни з команди Snoop & Co, збірна Тернополя та Коломиї Sickx treme стали другими, а ще одна місцева команда ТНР стала третьою.