Чемпіонат області з баскетболу виграли дівчата з Тернопільської КДЮСШ №1

категорія: Баскетбол | дата: 10 04 2014

4 квітня у фізкультурно-оздоровчому комплексі Тернопільського Національного економічного університету відбувся чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 2000/01 років народження, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Його учасницями стали команди Тернопільської КДЮСШ-1, Зборівської, Гусятинської, Чортківської та Збаразької ДЮСШ.

У фінальних змаганнях результати були такими: у грі за 1-2 місце перемогла команда тернополянок з КДЮСШ-1 (тренер Тетяна Кучер), яка обіграла суперниць зі Зборова з рахунком 23:13 (тренер Василь Базан). Відтак команда Тернопільської КДЮСШ-1 і стала переможницею турніру.

У грі за 3-4 місце зустрілись команди Чортківської та Гусятинської ДЮСШ. Перемогу з рахунком 12:8 здобули баскетболістки з Гусятинщини (тренер Ольга Вільк). Таким чином, команда Гусятинської ДЮСШ стала бронзовою призеркою чемпіонату. Відповідно, четверте місце у представниць із Чорткова (тренер Василь  Зубчик).