Авантаж-Політехнік "відвантажив" Тернополю дві поразки (+ ФОТО)

категорія: Баскетбол | дата: 01 12 2011
Авантаж-Політехнік

Харківський Авантаж-Політехнік двічі поспіль переграв у Тернополі однойменну команду. У першому матчі тернополянам вдалося нав’язати боротьбу - 68:88, а наступного дня на майданчику домінували лише гості - 57:115

День перший

Тернопіль - Авантаж-Політехнік 68:88 (13:29; 8:26; 17:23; 30:10)

Кращі у Тернополя: Артем Дяченко (19 очок), Микита Ланге (11 підбирань), Віктор Жорняк (3 результативні передачі)

Підопічні Ігоря Білоуса у першій грі проти харківських баскетболістів виглядали досить пристойно. Особливо це було помітно у останній чверті, коли тернополяни зробили неймовірний для себе ривок у 20! очок. Якби ж такий результат Тернопіль демонстрував протягом всієї гри, то могла б вийти і перша перемога у сезоні, але цього не сталося.

Авантаж-Політехнік завдяки вдалій грі свого лідера Тимура Арабаджи, який є найрезультативнішим гравцем Вищої ліги, зумів з перших хвилин гри нав’язати господарям свою гру. Вже природним став той випадок, коли БК Тернопіль повністю провалював першу чверть та дозволяв суперникам здобути серйозний очковий гандикап. Так сталося й цього разу. Спершу тернополяни програли із різницею у 16 очок у першій чверті, а згодом із різницею у 18 вже у другій десятихвилинці. Третя та четверта чверті пройшли у рівній та безкомпромісній боротьбі. Але здобута перевага Авантажу у стартових чвертях, дозволила святкувати перемогу саме харків’янам.

День другий

Тернопіль - Авантаж-Політехнік 57:115 (15:32; 16:34; 9:26; 17:23)

Кращі у Тернополя: Сергій Телешко (17 очок), Сергій Телешко (13 підбирань), Віктор Жорняк (5 результативних передач)

У другій дуелі між командами, Тернопіль не зумів повторити досягнення попереднього дня та програв у всіх чотирьох чвертях поспіль. Харківські баскетболісти вдало діяли під кільцем противника, а також часто здобували очки кидками з-за дуги. Вже у перших двох чвертях гості довели рахунок до розгромного - 31:66. Відіграти таку різницю господарям було не під силу. Відтак питання було у тому, чи здобуде Авантаж-Політехнік найрезультативнішу перемогу у сезоні. Але баскетболісти із Харкова не докинули у кільце Тернополя лише 5 очок до рекорду.