Про нас
увійти

Баскетболістки Універу повернулися з Івано-Франківська

категорія: Баскетбол | дата: 18 11 2011
Баскетболістки Універу повернулися з Івано-Франківська

Візит до Івано-Франківська для тернопільського Універу видався доволі успішним. У активі тернополянок поразка та перемога.

Гра між ДЮСШ №2-Франківськ та Універом повинна була відбутися ще 5-6 листопада. Але незадовго до матчу його перенесли на пізніший термін. Матчі відбулися 12-13 листопада.

У першій грі Універ нічим не поступався господаркам майданчика. Команди йшли нога в ногу протягом всієї гри, але удача посміхнулася команді з Івано-Франківська. Наші дівчата програли із мінімальним рахунком 87:86. Цього сезону програш в одне очко з нашою командою відбувається вдруге. Ще у першому турі наші землячки з рахунком 78:77 програли у Львові. І ось тепер така прикрість повторилася. Втім, добре те, що наступного дня Універ взяв реванш. Програш у одне очко розлютив наших дівчат і вони показали хороший баскетбол. Вдала гра дозволила гостям святкувати перемогу 76:84. Таким чином тернополянки здобули свою першу перемогу у шести поєдинках. Завдяки цьому Універ вийшов на друге місце, але там буде допоки свої матчі не зіграють інші команди.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook