БК Універ розгромно поступається вінницьким Блискавкам (+ ФОТО)

категорія: Баскетбол | дата: 30 03 2013

Тернопільські баскетболісти у домашній грі не змогли на рівних протистояти лідеру Першої ліги.

Нагадаємо, що БК Універ 30-31 березня приймає вдома команду Блискавки з Вінниці. У першому матчі гості здобули переконливу перемогу з рахунком (50:103).

Вінничанки були відвертими фаворитками матчу, адже у поточному чемпіонаті ще не знають гіркоти поразок. До перерви Блискавки забезпечили собі комфортну перевагу у рахунку (28:50), а в заключних чвертях довели гру до перемоги. Тим самим вінницька команда завдала тернопільському Універу найбільш розгромної поразки у сезоні.

До честі баскетболісток Універу варто зазначити, що вони достойно протистояли більш досвідченим суперницям.

Завтра, 31 березня, повторна зустріч між Універом та Блискавками розпочнеться о 10.30.

Жіноча Перша ліга. Тернопіль, 30 березня (8-ий тур)

Універ – Блискавки 50:103 (14:30, 14:20, 7:21, 15:32)