БК Тернопіль програв перший матч у Кіровограді

категорія: Баскетбол | дата: 23 02 2013

23 лютого відбулося перше протистояння 12-го туру Вищої ліги з баскетболу між БК Тернопіль та БК Кіровоград.

Фаворитом зустрічі була саме кіровоградська команда, на майданчику якої відбуваються матчі. Але молодий тернопільський колектив мав твердий намір поборотися за перемогу. Впевненості БК Тернопіль додавав той факт, що у минулому турі команда таки перервала свою довготривалу серію поразок, обігравши у гостях Кремінь.

У Кіровограді гості з Тернополя не виглядали абсолютними аутсайдерами. У кожній з чвертей підопічні Ігоря Білоуса намагалися встигати за противником. До великої перерви перевага кіровоградського клубу становила лише 9 очок.

Але у заключних періодах гри баскетболістам Тернополя не вдалося переламати хід поєдинку на свою користь. Підсумковий рахунок на табло — (110:89) на користь БК Кіровоград, який вже втретє у сезоні обігрує нашу команду.

Завтра у Кіровограді відбудетсья повторний поєдинок, який розпочнеться о 12.00.

Чоловіча Вища ліга. Кіровоград, 23 лютого (12-ий тур)

Кіровоград – БК Тернопіль 110:89 (28:22, 23:20, 26:23, 33:24)