БК "Запоріжжя" переміг "Тернопіль" у другому матчі серії 1/4 фіналу

категорія: Баскетбол | дата: 18 05 2021

Запоріжжя у важкому поєдинку переміг Тернопіль у другому матчі серії – 74:70.

В першій половині Запоріжжя зміг заволодіти 11-очковим гандикапом. Вдалося це завдяки значно більшій кількості спроб влучити з гри – 35 проти 24. З них 16 м’ячів дісталися цілі, тоді як у гостей лише 11. Таку кількість можливостей набрати очки господарі отримали завдяки хорошій грі під щитами – підопічні Валерія Плеханова зробили 20 підбирань (7 в атаці) проти 12 (3 в атаці) у Тернополя.

Після відпочинку підопічні Дмитра Забірченка гру не покращили. Якщо за підсумком стартових 20-ти хвилин була нічия за кількістю втрат – 9-9, то після третьої чверті Тернопіль був попереду – 18:10. Проте, не дивлячись на це, Запоріжжя нагодою не скористався і продемонстрував жахливу влучність – 3 влучання  з 15 спроб. Це дозволило гостям скоротити відставання на два бали.

В заключному відрізку ситуація з прицілом у господарів не покращилася. Натомість Тернопіль реалізував 7 пострілів, з яких 3 – триочкові. Це дозволило їм забрати чверть до свого активу, але перемогти у поєдинку не вдалося. Запоріжжя здобув другу перемогу поспіль – 74:70. Варто відзначити Майкла Кеффі, який оформив дабл-дабл – 17 очок та 10 передач.

Суперліга Паріматч. 1/4 фіналу (Другий матч)

Запоріжжя. ПС Юність

Запоріжжя – Тернопіль 74:70 (24:19, 23:17, 10:12, 17:22) / Рахунок в серії - 2-0.

Запоріжжя: Мальчевський 13 очок + 3 підбирань, Кеффі 17 очок + 4 підбирань + 10 передач, Сізов 11 очок + 9 підбирань + 2 передач, Тихонов 5 очок + 4 підбирань, Маяускас 17 очок + 3 підбирань

Тернопіль: Буренко 10 очок + 6 підбирань + 6 передач, Кальніченко 9 очок + 2 підбирань, Агафонов 19 очок + 9 підбирань + 3 передач, Кольченко 22 очок + 2 підбирань + 5 передач