БК "Тернопіль" переміг вдома "Черкаських Мавп"

категорія: Баскетбол | дата: 22 04 2021

Тернопіль переміг Черкаських Мавп у заключному домашньому поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 88:79.

Напередодні зустрічі стало відомо, що в Тернополі гості гратимуть ослабленим складом – без головного тренера та п`яти баскетболістів.
Та завчано капітулювати без бою черкасці не збиралися. Господарям довелося докласти зусиль, аби лише під кінець стартової чверті остаточно захопити ігрову перевагу та піти вперед. У підсумку за першу половину господарі відірвалися на 11 очок.

По перерві гості продовжили чинити жорсткий опір. Тернопіль попри ігрову перевагу не зміг збільшити відрив. Черкасці, поступаючись практично за всіма статистичними показниками, помітно переважали господарів в реалізації триочкових кидків. Однак цього виявилося замало. Тернопільці впевнено довели поєдинок до перемоги.

Герої матчу
Найкращими в переможців стали Омар Келхон (18 очок) та Павло Буренко (16 очок, 5 підбирань, 7 передач).

Наступний матч
Тернопіль наступний матч грає 23 квітня на виїзді проти Хіміка. Черкасці 25 квітня гратимуть також на виїзді – проти Київ-Баскета.