БК "Тернопіль" дотис "Миколаїв" у домашньому матчі

категорія: Баскетбол | дата: 12 04 2021

Тернопіль приймав Миколаїв у третій грі та другій домашній за тиждень у регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч.

Гості краще провели стартову чверть, після завершення якої заволоділи перевагою в 8 очок. Тернопіль зіграв невдало, як на своїй, так і на чужій половині майданчика, але зумів знайти свою гру у другій 10-хвилинці.

Корабели невдало відіграли у захисті, пропустивши від господарів 31 очко за другу 10-хвилинку. Корисно до гри з лави увійшли Калхун та Агафонов, які на двох принесли тернополянам 22 очки ще до великої перерви.

У корабелів варто відзначити Едріана, який за першу частину матчу набрав 15 очок. Але навіть попри вдалу гру американця, ґривок наприкінці другої чверті 19:8 дозволив Тернополю піти на велику перерву, маючи в активі 4 бали переваги.

Другу половину матчу обидві команди провели стабільніше, але краще відіграли після великої перерви саме господарі. Команда Дмитра Забірченка вже не на секунду не віддавала лідерство миколаєвцям і оформивши ривок 11:5 за заключні п’ять хвилин, вперше в матчі отримала двозначну перевагу, за якої гру і завершила. Тернопіль вчетверте у сезоні переміг Миколаїв, здобувши свою єдину перемогу у трьох матчах тижня - 85:75.

Найкращий гравець

Як завжди корисно у господарів зіграв Аверейл Югба, який до 16 очок додав 12 підбирань, але хотілося б відзначити і розігруючого господарів Павла Буренка. Український захисник за відсутності Едріана Боуві відіграв 32 хвилину, набрав 16 очок, зробив 9 передач, 2 підбирання та 1 перехоплення, а його рейтинг ефективності становив 23 бали.

Наступні матчі

Миколаїв 14 січня зіграє на виїзді проти Прометея, а Тернопіль 16 січня на виїзді протистоятиме Дніпру.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

11 квітня

Тернопіль – Миколаїв 85:75 (16:24, 31:19, 18:17, 20:15)

Тернопіль: Буренко 16 + 9 передач, Югба 16 + 12 підбирань, Кольченко 10, Кальніченко 6, Сандул 2 – старт, Калхун 16, Агафонов 12 + 6 передач + 4 блок-шота, Головчик 5, Подковиров 2, Тіщенко 0

Миколаїв: Едріан 27, Колтер 11 + 9 передач, Конате 7 + 5 підбирань, Приймак 4, Заплотинський 4 – старт, Дубоненко 13, Едж 7, Лук’ян 1, Боднар 1, Лихой 0