БК "Тернопіль" поступився в першому матчі Суперліги "Хіміку"

категорія: Баскетбол | дата: 09 10 2020

У стартовому матчі другого ігрового дня сезону діючий володар Кубка України Хімік грав проти дебютанта Суперліги Паріматч Тернопіля.

Тернопіль забрав старт матчу та першу чверть в цілому за рахунок потужної гри екс-хіміка Аверейла Югби, який за перші 10 хвилин набрав 15 очок. Господарі багато помилялися на старті матчу, припустившись 5 швидких втрат, але зуміли перехопити ініциативу у другій чверті.

Команда Віталія Степановського додала у захисті, пропустивши лише 12 очок за другу чверть, і збільшила оберти у нападі, набравши 26. Югба продовжував домінувати у нападі, завершивши першу половину з 21 очком в активі, але належної підтримки від партнерів не отримав.

Хімік, в свою чергу, атакував командніше — всі гравці, які виходили на майданчик у другій половині, набрали очки. Виділявся центровий Нельсон: у новачка Хіміка 12 очок, 3 підбирання та 3 передачі за першу половину, що допомогло южненцям заволодіти перевагою за підсумками 20 хвилин гри — 46:34.

У другій половині матчу Хімік лідерство вже не віддавав. Команда Степановського встановила повний контроль на ритмом гри, створила величезні проблеми для суперника у нападі, а тандем Нельсон - Салліван став справжньою неприємністю для Тернопіля.

Южненці, невдало відігравши стартові 10 хвилин, стабілізував гру і контролювали її до самого завершення. Володар Кубка України завдав поразки дебютанту Суперліги Паріматч з з рахунком 80:64.

Найкращим гравцем матчу став Льюїс Салліван, який, вийшовши з лави, набрав 18 очок (6/12 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 9 підбирань (4 у нападі), зробив 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот (РЕ 19).

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Южне, СК Олімп

Хімік - Тернопіль 80:64 (20:22, 26:12, 19:19, 15:11)

Хімік: Ковляр 6, Рябчук 9, Мироненко 6 + 4 підбирання, Войналович 9 + 7 підбирань, Нельсон 16 + 5 підбирань + 5 передач - старт; Марченко 4, Вашингтон 4, Салліван 18 + 9 підбирань, Зотов 7 + 4 передачі, Рахімшаіков, Козак, Клевзунік 1.

Тернопіль: Боуві 0 + 3 підбирання - 4 втрати, Кольченко 6 + 6 передач, Ворд 10 + 5 підбирань, Агафонов 9 + 7 підбирань, Угба 28 + 9 підбирань - 6 втрат - старт; Буренко 2, Кальніченко 4, Тищенко 1, Подковиров, Головчик, Шиманський, Бережний 4.