Про нас
увійти | реєстрація

БК "Тернопіль" вдруге перемагає "Хімік-2"

категорія: Баскетбол | дата: 16 02 2020 | переглядів: 208
БК "Тернопіль" вдруге перемагає "Хімік-2"

Баскетбольний клуб "Тернопіль" виграв свій 21-й з 26-ти проведених матчів у регулярному чемпіонаті вищої ліги. Наша команда продовжує очолювати Західну конференцію. Двох поразок третій команді дивізіону ми завдали без травмованого основного розігрую чого Павла Буренка.

Рівний початок зустрічі завершився для "Тернополя" слабкою кінцівкою першого періоду. Наша команда впродовж заключних трьох з половиною хвилин не набрала жодного очка і, як наслідок, дозволила суперникам здійснити ривок 0:8. Причому всі очки гостям приніс їх лідер Денис Клевзуник. Тричі він атакував наше кільце з-за дуги. Але одного разу таки наступив на лінію.

Зрештою, на ривок суперників, який приніс їм семиочкову перевагу, тернополяни відповіли своїм – 11:0 – у чотирихвилинному відрізку другої чверті (здалеку забили Владислав Рижов, Назарій Кісільчук і Вадим Биков, а ще два очки команді приніс Микита Найко). Втім, решту шість хвилин на майданчику точилася рівна боротьба, без особливих перегинів у рахунку в якийсь бік.

З початком другої половини баскетболісти "Хіміка" почали активніше вмикати пресинг, через що непросто нашій команді давався навіть вихід із власної зони, не кажучи про розіграш комбінацій. Ускладнилося завдання "Тернополя" після того, як у середині третьої чверті через п’ять персональних зауважень достроково завершив зустріч капітан Максим Нікітін. І все ж позначити перевагу господарям вдалося в кінцівці десятихвилинки. Завдяки триочковим Бикова та Найка, а також розторопності під щитами центрового Євгена Бречка, який двічі забив і зірвав атаку суперників блок-шотом перед заключною чвертю "Тернопіль" повів "+5".

А остаточно зламати опір "Хіміка-2" вдалося на старті заключного періоду. Сім очок Микити Найка допомогли "Тернополю" впродовж трихвилинного відрізку здійснити ривок 10:2, після якого розгубити перевагу нашій команді було вже складно. Вона й не розгубила. Як наслідок – друга перемога поспіль.

Наступні матчі "Тернопіль" проведе 29 лютого і 1 березня. Приймаємо "Черкаські Мавпи-2"

"Тернопіль" - "Хімік-2" (Южне) – 82:78 (15:22, 24:15, 23:20, 20:21)

16 лютого. Тернопіль. Фізкультурно-оздоровчий комплекс. 500 глядачів

Джерело: БК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: