БК Універ поступився рівненському Сузір'ю (+ ФОТО)

категорія: Баскетбол | дата: 23 12 2012

У 3-му турі Першої ліги з баскетболу серед жінок підопічні Дмитра Третьяка не зуміли зупинити переможну ходу команди з Рівного.

В гості до Універу завітали лідерки чемпіонату, які у двох попередніх турах здобули чотири перемоги. У свою чергу, команда з ТНЕУ провела лише один тур, обмінявшись перемогами із івано-франківським Університетом. Другий тур наші дівчата пропустили.

Не дивлячись на кадрові втрати у міжсезоння, підопічні Дмитра Третьяка зі всіх сил опиралися рівненчанкам. У першому матчі тернополянки захопили ініціативу зі старту та навіть пішли переможницями після першої чверті. Але надалі ініціатива перейшла до рук Сузір'я — (41:55).

У другій грі господарки паркету виграли вже дві чверті — другу та четверту. Проте і цей факт не врятував молодих тернополянок від другої поразки поспіль. Більш досвідчені суперниці закинули стільки ж, скільки й у першій грі (55 очок). Натомість баскетболістки Універу відстали на 9 очок.

Найрезультативнішими у складі БК Універ були: Ірина Доровська (11 очок)  у перший ігровий день та Христина Бойко (16) — у другий.

Жіноча Перші ліга. Тернопіль, 22-23 грудня (3-ий тур)

Універ – Сузір'я 41:55 (10:5, 8:16, 8:12, 15:22)

Універ – Сузір'я 46:55 (7:17, 12:6, 13:19, 14:13)