Про нас
увійти

БК "Тернопіль-ТНЕУ" в напруженому протистоянні долає Миколаївський "Ніко-Баскет" і виходить в 1/8 кубка України з баскетболу

категорія: Баскетбол | дата: 21 11 2018
БК "Тернопіль-ТНЕУ" в напруженому протистоянні долає Миколаївський "Ніко-Баскет" і виходить в 1/8 кубка України з баскетболу

Шалена гра, інтрига до останньої секудни і божевільні емоції: саме так можна охарактеризувати гру 1/16 кубка України з баскетболу, що пройшла в неділю у спорткомплексі ТНЕУ. Але про все по порядку.

Суботній матч БК "Тернопіль-ТНЕУ" провів досить вдало. Наша команда поступово нарощувала перевагу від чверті до чверті і в підсумку отримала комфортне 21 очко переваги. При цьому, нашим гравцям вдалося закрити лідерів миколаївців (стартова п’ятірка суперника набрала лише 40 % очок) і продемонструвати високий відсоток влучань з-за дуги (43 % проти 18 % у суперника). Склалося враження, що тернополяни як мінімум не поступаються миколаївцям у майстерності і в недільному матчі зможуть впевнено добитися бажаного результату, тим паче, володіючи форою у 21 очко.

Недільний матч передбачувано розпочався під диктовку "Ніко-Баскет", яким потрібно було відігруватися. Мінус 6 очок за підсумком першої чверті насторожували, але не критично. Тернополяни, хоча й поступалися, але не давали особливо розігратися супернику і намагалися відразу відповідати на результативні дії миколаївців.

Холодним душем для нашої команди стала 2 чверть. Декілька невимушених втрат наших гравців на старті й серія влучних кидків від миколаївців дозволили їм швидко збільшили розрив у рахунку. Більше того, в другій половині десятихвилинки тернополяни не набрали жодного очка. В підсумку – 9:33 в чверті і мінус 30 за результатами першої половини гри.

На великій перерві наші тренери внесли корективи у гру, проте старт третьої чверті залишився за "Ніко-Баскетом". Розрив у рахунку став катастрофічним – мінус 38 пунктів. Проте, три підряд влучення з-за дуги від С. Рудакова, М. Воробйова та М. Найко дозволили нашій команді "повернутися у гру". Поступово господарі повертали собі впевненість і скорочували відставання. Як підсумок, за хвилину до кінця третьої десятихвилинки розрив у рахунку нарешті сягнув мінус 21 очка.

Остання чверть відбувалася у безкомпромісній боротьбі, команди по черзі досягали потрібного їм розриву. За 1 хв 24 секунди до кінця гри влучним триочковим кидком О. Рудаков зменшив відрив до мінус 19 і, як виявилося, встановив остаточний рахунок гри – 72:91.

БК "Тернопіль-ТНЕУ" здолав другого суперника в боротьбі за кубок України з баскетболу і тепер в 1/8 фіналу зустрінеться із суперліговим "Київ-Баскетом".

БК "Тернопіль"

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook