БК "Тернопіль" двічі обіграв "ДОС-ДЮСШ-ДОР"

категорія: Баскетбол | дата: 16 11 2018

В рамках чемпіонату України серед команд вищої ліги, БК "Тернопіль-ТНЕУ" приймав одного з аутсайдерів "ДОС-ДЮСШ-ДОР" з міста Дніпро.

В першому матчі початок виявився рівним, і до середини першої чверті невелику перевагою володіли саме гості з Дніпра. Проте згодом тернополяни вийшли в перед і нарощували очковий гандикап, здобувши перемоги в трьох четвертях, і лише віддали останню, яка виявилась не надто результативна, команди закинули на двох лише 16 очок.

Другу гру гравці БК "Тернопіль" розпочали більш вдало, здобувши з перших хвилин різницю в п’ять очок і до кінця матчу лише нарощували перевагу. На відміну від першого матчу, господарі майданчику виграли всі чотири четверті.

Наступні матчі чемпіонату БК "Тернопіль" зіграє дома 1-2 грудня проти БК "Старий Луцьк-Університет".