БК "Тернопіль-ТНЕУ" поступилися БК "Калуш-ПНУ" у першій грі кубка України з баскетболу

категорія: Баскетбол | дата: 13 10 2018

11.10.2018 р. в Калуші відбувся перший матч кубка України сезону 2018/19 рр. між командами БК "Калуш-ПНУ" і БК "Тернопіль-ТНЕУ". Тернопільська команда після старту у вищій лізі приїхала до представника першої ліги України без гравців основного складу.

Перша чверть пройшла у напруженій боротьбі. Команди по черзі переважали одна одну і на першу перерву пішли за мінімальної переваги калушан – 21-19. Досить рівно пройшла також і друга чверть. Проте за рахунок ривка всередині чверті тернополяни добилися переваги у три пункти.

Після великої переваги БК "Тернопіль-ТНЕУ" зберіг перевагу і на початок останньої четверті перемагав із рахунком 57-55. На жаль, в останній чверті наша команда не витримала натиску суперників і повністю провалила середину періоду. З 33 по 38 хвилину тернополяни не змогли жодного разу вразити кільце суперників. Як результат - мінус 15 у четверті і мінус 13 у грі.

Підсумковий рахунок матчу – 80:67 (21-19; 12-17; 22-21; 25-10) на користь господарів.

Найрезультативнішими серед тернополян були: М.Воробйов (14 очок, 8 підбирань), В.Співак (14 очок, 8 підбирань), В.Довідний (12 очок).

В калуській команді одразу п’ять гравців набрали більше 10 очок – це І. Янкевич (19 очок), А.Мацьків (14 очок), В.Педенко (13 очок), А.Следюк (13 очок) та А.Співак. На рахунку останнього – 11 очок, 9 підборів, 11 результативних передач.

Матч відповідь між командами пройде в Тернополі 24-27.10.2018 р. Надіємося, що, незважаючи на поразку, наша команда зможе досягнути перемоги із рахунком, достатнім для виходу у наступний раунд змагань.