БК Тернопіль зазнав фіаско у кубковому матчі проти Пульсару

категорія: Баскетбол | дата: 14 11 2012

Підопічні Ігоря Білоуса програли перший матч 1/8 фіналу кубка України з баскетболу. Гра проти рівненського Пульсару відбулася 14 листопада у спортзалі ТНЕУ.

Серйозну заявку на перемогу рівненські баскетболісти зробили вже у першій чверті. Тернопільські спортсмени діяли розгублено і після стартових десяти хвилин програвали (14:32). До перерви підопічні Михайла Переверзія ще на кілька очок збільшили перевагу у рахунку, виграючи (27:51).

Найбільш успішною для БК Тернопіль була третя чверть, яку господарі розпочали із постійних атак на кільце суперника. Лідери тернопільської команди — Антон Ніфонтов та Сергій Телешко дещо скоротили відрив у рахунку. Але провести ігровий відрізок першим номером, підопічним Ігоря Білоуса не вдалося. Слідом за поразкою у третій (19:21), слідувала і поразка у заключній десятихвилинці (17:22).

Таким чином рівненський Пульсар переміг БК Тернопіль (63:94) та фактично гарантував собі місце у наступному раунді кубка України. Матч-відповідь, що відбудеться 17 листопада у Рівному, перетворюється на формальність.