Над БК Тернопіль пронісся Торнадо (+ ФОТО)

категорія: Баскетбол | дата: 12 11 2012

Баскетбольний клуб Тернопіль не зумів нічого вдіяти з одеською командою Торнадо, яка двічі перемогла підопічних Ігоря Білоуса у 4-му турі Вищої ліги.

У стартовому поєдинку, що відбувся у спортзалі ТНЕУ 10 листопада, господарі майданчика показали доволі змістовну гру, але знову допустили невдачу. Одесити зуміли виграти першу та третю чверті. БК Тернопіль натомість був кращим у другому та четвертому ігрових відрізках. Щоправда, суперники у виграшних чвертях забезпечили собі комфортний відрив у рахунку. У підсумку перший матч виграли баскетболісти Торнадо — (75:88). Найрезультативнішим гравцем матчу був тернополянин Антон Ніфонтов, який набрав 24 очки.

Другий матч розгортався за тим же сценарієм, що і перший, але рахунок на табло був вже інший. Знову ж таки першу чверть виграли гості, відірвавшись на 12 очок. У другій чверті тернополяни святкували перемогу, але з відривом лише в 1 очко. У третьому ігровому відрізку сильнішими знову були гості, а БК Тернопіль задовольнився перемогою в останній десятихвилинці. Рахунок матчу — (80:94) на користь одеситів. У цій грі найбільшу кількість очок набрав Микита Ланге з Тернополя. Він же зробив найбільшу кількість підбирань — 13.

Чоловіча Вища ліга. Тернопіль, 10-11 листопада (4-ий тур)

БК Тернопіль – Торнадо 75:88 (12:24, 21:20, 23:30, 19:14)

БК Тернопіль – Торнадо 80:94 (19:25, 19:18, 21:31, 21:20)