БК Тернопіль: дві поразки від дебютанта (+ ФОТО)

категорія: Баскетбол | дата: 06 11 2012

У 3-му турі Вищої ліги з баскетболу чоловіча команда Тернопіль вдома поступилася БК Кіровоград.

Тернополяни, вже звично для себе, розпочали сезон невдало, двічі програвши у першому турі. Кіровоград теж дебютував у Вищій лізі не надто яскраво. Підопічні Валерія Мельничука у двох турах тричі програли та здобули одну перемогу.

Тренер БК Тернопіль Ігор Білоус напередодні матчів з Кіровоградом зазначав, що його хлопці мають шанси перемогти дебютантів. Проте обидва матчі показали зовсім протилежне.

У першій грі гості не залишили шансів тернопільським "бекам". Ще до великої перерви Кіровоград забезпечив собі 20-ти очковий гандикап. А у заключних чвертях довів діло до кінця — (61:81).

Наступного дня тренер господарів змінив тактику і це дало свої плоди. Тернопіль виграв першу чверть, але, на жаль, програв у другій. Саме цей програш і став ключовим у матчі, адже у двох заключних періодах гри команди йшли нога в ногу. У підсумку Кіровоград переміг з відривом лише у 5 очок — (78:83).

Втіхою для БК Тернопіль може стати лиш те, що найрезультативнішим гравцем обох матчів був Сергій Телешко. Наш баскетболіст здобув 44 очки.

Чоловіча Вища ліга. Тернопіль, 3-4 листопада (3-ий тур)

БК Тернопіль – Кіровоград 61:81 (12:22, 14:24, 23:18, 12:17)

БК Тернопіль – Кіровоград 78:83 (26:19, 18:30, 17:15,17:19)